Potencjał i doświadczenie

EDRO-TRANS jest firmą transportową z ponad 30-letnim stażem, działającą prężnie na arenie międzynarodowej, specjalizującą się w przewozie materiałów neutralnych oraz niebezpiecznych (ADR).

Od 1991 r. buduje zaufanie klientów, zapewniając terminową realizację oraz bezpieczeństwo ładunków. Firmowa flota, stopniowo powiększana od początku działalności, zawiera zestawy samochodowe znanych marek (Mercedes-Benz, Volvo, DAF) o ładowności do 25 ton, systematycznie odnawianych zgodnie z europejskimi normami emisji spalin EURO.

Niewątpliwym atutem firmy jest nowoczesność floty - średni wiek pojazdów to 1,5 roku, co gwarantuje bezawaryjne, a dzięki temu terminowe dostawy, realizowane na terenie całej Europy. Wszystkie pojazdy wyposażone są w system nawigacji satelitarnej.

Sukces potwierdzony
certyfikatami

Działania firmy potwierdza Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001, którego założenia uwzględniane są każdego dnia podczas realizacji wszystkich naszych zleceń.

List prezesa

Historia firmy Edro-Trans to również ciągle rozwijająca się historia mojego życia zawodowego. Teraz po ponad 27 latach poświęconych na prowadzenie wspomnianego przedsiębiorstwa śmiało mogę powiedzieć, iż jestem zadowolony z jego wyników ekonomicznych oraz pozycji i uznania w kraju i zagranicą.

Początki były bardzo trudne, nie było to rozwijanie firmy, a raczej walka o przetrwanie. Powodem nie była konkurencja, lecz przemiany ustrojowe w Polsce. Pierwszym samochodem, zakupionym do firmowej floty, którym osobiście pokonałem tysiące kilometrów była Scania R112. Jej zakup, uważany jest za podwalinę rozpoczęcia działalności w branży transportowej.

Obecnie Edro-Trans to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo transportowo-logistyczne z siedzibą mieszczącą się w Rybniku. Nasz tabor jest ciągle powiększany oraz odnawiany (średni wiek pojazdów to 1,5 roku). Wychodząc naprzeciw wymaganiom coraz to większej ilości zagranicznych kontrahentów, poszerzamy naszą ofertę świadczonych usług, dlatego też jesteśmy uznawani za przedsiębiorstwo dbające o swoich klientów.

Przed nami jeszcze dużo pracy ale my się tej pracy nie boimy, raczej ją nawet lubimy. Ja osobiście wierzę, że przed nami jeszcze wiele wyzwań, ale i osiągnięć.

Na koniec chciałbym dodać, że Edro-Trans jest w moim życiu zawodowym największym przedsięwzięciem, dlatego robię i będę robił wszystko, aby wspomniane przedsiębiorstwo nadal rozwijało się dynamicznie, jednocześnie nie tracąc na jakości oferowanych usług.

Z poważaniem,

Eugeniusz Ptak
Założyciel, Prezes zarządu

Polityka jakości - dekalog każdego pracownika
Sprawdź