Sekretariat
Joanna Nalepa
Joanna Nalepa

tel. +48 32 423 77 34

e-mail: sekretariat@edro.com.pl

Dział Finansowo-Księgowy
Barbara Grabowska
Barbara Grabowska
Główna księgowa
Alina Banasiak
Alina Banasiak
Księgowa

tel. +48 32 433 04 86

e-mail: alina@edro.com.pl

Jakub Maćkowiak
Jakub Maćkowiak
Specjalista ds. fakturowania
Dział Kadr
Melania Ryś
Melania Ryś
Specjalista ds. HR

tel. +48 32 433 04 86

tel. kom. 663 333 549

e-mail: melania@edro.com.pl

Dział Marketingu i Rozwoju
Aleksander Ptak
Aleksander Ptak
Dział Transportu
Adam Mandrela
Adam Mandrela
Kierownik ds. Technicznych i Eksploatacji Pojazdów

tel. kom. +48 725 313 223

e-mail: warsztat@edro.com.pl

Bogdan Magdziorz
Bogdan Magdziorz
Specjalista ds. transportu

tel. +48 32 422 93 92

tel. kom. 691 302 302

e-mail: bogdan@edro.com.pl

Dział Spedycji
Wojciech Ptak
Wojciech Ptak
Dyrektor działu spedycji

tel. kom. +48 691 307 307

e-mail: wojtek@edro.com.pl

Grzegorz Broda
Grzegorz Broda
Kierownik działu spedycji

tel. kom. +48 691 309 309

e-mail: grzegorz@edro.com.pl

Inga Szkiłądź
Inga Szkiłądź
Spedytor

tel. kom. +48 691 301 301

e-mail: inga.szkiladz@edro.com.pl

Daniel Lipka
Daniel Lipka
Spedytor

tel. kom. +48 691 305 305

e-mail: daniel@edro.com.pl

Anna Maczkowska
Anna Maczkowska
Spedytor

tel. kom. +48 691 303 303

e-mail: anna@edro.com.pl

Sebastian Markiton
Sebastian Markiton
Spedytor

tel. kom. +48 691 304 304

e-mail: sebastian.markiton@edro.com.pl

Marian Knesz
Marian Knesz
Spedytor
Biuro

PL 44-203 Rybnik,

ul. Mikołowska 136,

tel. + 48 32 423 77 40, + 48 32 422 17 00

e-mail: edro@edro.com.pl

Napisz do nas:

Aktualne oferty pracy
sprawdź