Sekretariat
Joanna Nalepa
Joanna Nalepa

tel. +48 32 423 77 34

e-mail: sekretariat@edro.com.pl

Marcelina Lipka
Marcelina Lipka

tel. +48 32 423 77 35

e-mail: marcelina@edro.com.pl

Księgowość i dział finansowy
Jolanta Witek
Jolanta Witek
Główna księgowa
Alina Banasiak
Alina Banasiak
Księgowa

tel. +48 32 433 04 86

e-mail: alina@edro.com.pl

Barbara Wojciechowska
Barbara Wojciechowska
Specjalista ds. windykacji i fakturowania
Krzysztof Ptak
Krzysztof Ptak
Specjalista ds. rozliczeń kierowców

tel. kom. 663 333 524

e-mail: krzysztof@edro.com.pl

Kadry
Melania Ryś
Melania Ryś
Specjalista ds. HR

tel. +48 32 433 04 86

tel. kom. 663 333 549

e-mail: melania@edro.com.pl

Marketing
Aleksander Ptak
Aleksander Ptak
Specjalista ds. marketingu

tel. kom. 663 333 523

e-mail: aleksander@edro.com.pl

Administracja floty
Adam Mandrela
Adam Mandrela
Kierownik ds. Technicznych i Eksploatacji Pojazdów

tel. kom. +48 725 313 223

e-mail: warsztat@edro.com.pl

Bogdan Magdziorz
Bogdan Magdziorz
Specjalista ds. transportu

tel. +48 32 422 93 92

tel. kom. 691 302 302

e-mail: bogdan@edro.com.pl

Spedycja
Wojciech Ptak
Wojciech Ptak
Dyrektor spedycji

tel. kom. +48 691 307 307

e-mail: wojtek@edro.com.pl

Vladyslav Mazur
Vladyslav Mazur
Spedytor

tel. kom. +48 691 306 306

e-mail: vladyslav@edro.com.pl

Grzegorz Broda
Grzegorz Broda
Spedytor

tel. kom. +48 691 309 309

e-mail: grzegorz@edro.com.pl

Daniel Lipka
Daniel Lipka
Spedytor

tel. kom. +48 691 305 305

e-mail: daniel@edro.com.pl

Anna Maczkowska
Anna Maczkowska
Spedytor

tel. kom. +48 691 303 303

e-mail: anna@edro.com.pl

Bartłomiej Tworkowski
Bartłomiej Tworkowski
Spedytor

tel. kom. +48 691 304 304

e-mail: bartek@edro.com.pl

Marian Knesz
Marian Knesz
Spedytor

tel. kom. +48 691 301 301

e-mail: marian@edro.com.pl

Biuro

PL 44-203 Rybnik,

ul. Mikołowska 136,

tel. + 48 32 423 77 40, + 48 32 422 17 00

e-mail: edro@edro.com.pl

Napisz do nas:

Aktualne oferty pracy
sprawdź